Monday, October 5, 2020

Mazda CX-30 їде в Росію

 Японський концерн отримав ОТТС на дану модель. Передбачається, що складання організують у Владивостоці на заводі «Мазда-Соллерс»

Кросовер CX-30 побудований на платформі Mazda3. Для Росії модель заявлена ??з безальтернативним «атмосферником» Skyactiv-G об'ємом два літри і потужністю 149 кінських сил. Двигун поєднується з шестиступінчастою "механікою" або "автоматом" і працює на бензині з октановим числом не менше 95. Привід - передній або повний, причому повнопривідну модифікацію можна буде купити тільки з «автоматом».

У списку обладнання вказані клімат-контроль, камери кругового огляду, системи моніторингу «сліпих» зон та попередження про вихід зі смуги руху, а також адаптивний круїз-контроль, підігрів передніх крісел, вентиляційний люк в даху, підігрів керма, електропривод дверей багажника і проекційний дисплей. Офіційно в компанії поки не підтвердили появу CX-30.

Представлена «заряджена» Mazda 3

 Прем'єра найпотужнішою версією Mazda 3, оснащеної 2 , 5-літровим турбомотором, відбулася в Мексиці

Особливою сенсації в підкапотному просторі хетчбека виявити не вдалося: там встановлено той же самий 2,5-літровий наддувний SKYACTIV-G Turbo, який видає 231 к.с. і 420 Нм моменту, що і на знайомих у Росії модифікаціях седана Mazda 6 і кросовера CX-9 . Тому дані про наступника версії MPS поки варто рахувати не підтвердилися.

Ця версія призначена для ринку Мексики і комплектується виключно 6-ступінчастою автоматичною трансмісією. Механічної коробки передач на 231-сильною Mazda 3 не буде. Привід - повний, на базі багатодискової муфти. Нагадаємо, що останній справжній хот-хетч Mazda 3 MPS був представлений в 2006 році і випускався до 2013-го. Автомобіль оснащувався мотором MZR 2.3 DISI Turbo, який видавав 260 к.с. і 380 Нм крутного моменту.

Mazda CX-5 може втратити дизельного двигуна

 Екологи, за чутками, тут ні причому: такий вибір зробили покупці

2,2-літровим агрегатом Skyactiv-D кросовер Mazda CX-5 комплектується для обраних ринків. І, схоже, як мінімум в Північній Америці ця версія позашляховика за смаком покупцям не припала. За деякими відомостями, дизельна CX-5 остаточно покине ринок США вже в найближчим часом, не протримавшись тут і двох років.

Як стверджує видання CarsDirect, вже в цьому місяці Mazda припинить виробництво кросоверів CX-5 2020 модельного року і не планує повертати в лінійку вседорожник з дизельним мотором. Основний фактор, який позначився на низьку популярність Mazda CX-5 з двигуном Skyactiv-D - це ціна: в і без того недешевої комплектації Signature вседорожник на «важкому паливі» опинявся приблизно на 4 тисячі доларів дорожче бензинового аналога. І цю різницю складно було виправдати, припустимо, економією на витраті палива. За офіційними даними для ринку США, такий позашляховик витрачає в середньому більше 8 літрів солярки на 100 км пробігу, і це цілком можна порівняти з показниками CX-5 з 2,5-літровим бензиновим атмосферником.

У Mazda 3 з'явиться потужна версія з турбомотором і повним приводом

 Анонсовано дебют нової Mazda - прем'єра відбудеться 8 липня 2020 року

Інформація про те, що Mazda готується до прем'єри «трійки» з «турбочетвёркой» з'явилася в інформаційних бюлетенях для дилерів на початку місяця. Повідомлялося, що найпотужніші хетчбеки і седани оснастять повним приводом і 6-ступінчастим "автоматом".

Найбільш ймовірно, що Mazda3 отримає бензиновий 2 , 5-літровий турбомотор лінійки Skyactiv-G, знайомий по «старшим» моделям Mazda6, CX-5 і CX-9. Можна розраховувати на потужність 230-250 кінських сил в залежності від ступеня форсування і крутний момент щонайменше 420 Нм. Таким чином, турбо-версія Mazda3 буде помітно могутніше варіантів з бензиновими «атмосферником» - зараз найбільш продуктивна «трійка» видає 188 кінських сил.

Mazda зробила новий пікап

 Mazda представила середньорозмірний пікап BT-50 третього покоління. Попередні BT-50 створювалися на базі Ford Ranger T6, проте американці вийшли з капіталу японського автовиробника ще п'ять років тому, тому для нового BT-50 Мазда знайшла іншого партнера - Isuzu

Основою для третього BT-50 послужив Isuzu D-Max. Це означає, що концептуально BT-50 залишився класичним позашляховим пікапом - з лонжеронной рамою і залежною ресорної задньою підвіскою. Мазда запозичила у D-MAX шасі, каркас кабіни і агрегати. Однак спорідненість між моделями розпізнати не так-то просто, оскільки екстер'єр та інтер'єр у Мазди повністю оригінальні в своєму фірмовому стилі. Зовні замінені майже всі видові панелі. Оптика у BT50 також повністю оригінальна. Вихідний Ісудзу видають лише конфігурація дверних прорізів, загальні панелі даху і стійок кабіни.

Довжина, ширина і висота Mazda BT-50 - 5280, 1870 і 1790 мм відповідно. Колісна база - 3125 мм. Машина буде оснащуватися тільки 3,0-літровим турбодизелем Isuzu 4JJ3-TCX (в гамі D-MAX він ставиться виключно на топ-версії). Його потужність - 190 к.с., а крутний момент - 450 Нм. Мотор поєднується з 6-ступінчастим гідромеханічним "автоматом" і повним приводом. BT-50 буде випускатися тільки з дворядної чотирьохдверної пятиместной кабіною, варіант з однорядною або полуторним не передбачений.

Названа дата презентації нової Mazda BT-50

 Австралійський підрозділ Mazda показало в своїх соціальних мережах першу фотографію нового пікапа BT-50 . Він повинен офіційно дебютувати через тиждень 17 червня

На першому тізері неможливо розгледіти деталі зовнішності моделі. Передбачається, що BT-50 нового покоління буде створено на базі Isuzu D-Max, який випускається в Таїланді. Попередній варіант «п'ятдесятого», який продавався в Росії, ділив шасі з Ford Ranger .

Ймовірно, повнопривідний пікап Mazda отримає той же 190-сильний (450 Нм) трилітровий дизель, що і Isuzu. Агрегат буде працювати в парі з шестиступінчастою "механікою" або "автоматом". Майбутній BT-50 не стане повною технічної копією D-Max. Мазда отримає оригінальний дизайн і інтер'єр, а також список опцій, які тільки частково будуть нагадувати уніфікований D-Max.

В Японії почали збірку електричного кросовера Mazda

 Mazda почала виробництво свого першого електромобіля - Mazda MX-30. Випуск кросовера налагоджено на заводі компанії в Хіросімі

Основним ринком збуту новинки повинна стати Европа.В Mazda MX-30 використовується силова установка e-SKYACTIV, що складається з електромотора потужністю 145 к.с. і літій-іонної батареї ємністю 35,5 кВт * год. Кросовер здатний проїхати до 200 км при повній зарядці (дані за методикою тестування WLTP). Згідно зі статистикою, в день європейський водій проїжджає в середньому не більше 50 км.

При використанні швидкої станції можна зарядити MX-30 з 0 до 80% за 40 хвилин. У 2021 році з'явиться гібридна версія Mazda MX-30, в якій існуюча начинка буде доповнена роторним двигуном. Він стане працювати як генератор, заряджаючи батарею для збільшення запасу ходу.

Новий кросовер Mazda: гібриди, дизелі

 Інсайдери поділилися відомостями про новий кросовер Mazda CX-50

За даними порталу Coche Spias, позашляховик стане наступником CX-5, буде базуватися на задньопривідній платформі з поздовжнім розташуванням двигуна, а гаму двигунів составлят чотирьох- і шестициліндрові агрегати. Технічно новий кросовер Mazda CX-50 буде близький до Mazda6 четвертого покоління: обидві моделі розроблять на «великий» модульній платформі Large Architecture. Базові позашляховики відрізняться заднім приводом, у більш дорогих моделей буде повний привід.

Очікується, що Mazda CX-50 виявиться істотно більше нинішнього кросовера CX-5 довжиною 4,55 метра і стане конкурентом Lexus NX, тому новинку пророкують більш потужні двигуни. Базовий бензиновий кросовер отримає 190-сильний (270 Нм) 2,5-літровий бензиновий «атмосферник» SkyActiv-G і помірно-гібридну 48-вольтів надбудову або 2,2-літровий дизель SkyActiv-D тієї ж потужності з обертовим моментом 450 Нм.

Альтернативою стане 230-сильна (420 Нм) бензинова «турбочетвёрка» 2.5 SkyActiv-G. Топ-версіями будуть покладатися шестициліндрові двигуни: 3,0-літровий бензиновий мотор нової лінійки SkyActiv-X з гібридним «доважком» (285 кінських сил і 340 Нм крутного моменту) або 3,3-літровий турбодизель тієї ж потужності з тягою до 600 Нм.

Mazda запатентувала нову силову установку і повний привід

 Роторний двигун Мазди отримав нове життя будучи вбудованим в унікальну силову установку, що має на увазі повний привід

Mazda запатентувала в Японії нову силову установку, в основі якої лежить роторний двигун. У документах описується конструкція з переднім розташуванням двигуна внутрішнього згоряння Ванкеля. Його крутний момент подається на задні колеса. Передні колеса приводяться в рух електромоторами з конденсаторної системою харчування. В результаті виходить повноприводна трансмісія невеликої маси.

У гібридної силової установки використовується відносно невелика 3,5-кіловатна літій-іонна батарея на 48 вольт. Це стало можливо завдяки конденсаторної системі, яка заряджається при рекуперативному гальмуванні. Надлишок енергії спрямовується до батареї. При динамічному прискоренні конденсатори запускають двигуни передніх коліс. Якщо ж у цей момент в них недостатньо енергії, конденсатори отримують її від акумулятора. При розміреному русі привід здійснюється на задні колеса і надходить від роторного мотора і його електродвигуна.

Нова Mazda 6: Подробности

 З'явилися нові подробиці Mazda 6 наступного покоління. Майбутня «шістка» отримає купеподібний кузов з компоновкою заднього модульної платформою і гібридну силову установку

Очікується, що дизайн майбутнього японського автомобіля натхненний концептом Mazda Vision Coupe Concept і сильно відрізняється від всіх попередніх поколінь «шістки». Вперше прототип купеобразного седана був представлений на Токійському автосалоні в 2017 році. Також в новій лінійці з'явиться модифікація з повноцінним кузовом купе, яка, за чутками, може отримати індекс RX в честь знаменитих роторних автомобілів марки, які не випускаються з 2011 року.

Що стосується техніки, то топові версії нової «шістки» будуть оснащені рядної «шісткою» з технологією Skyactiv-X із запалюванням горючої суміші від стиснення. Доповнить двигун 48-вольта стартер-генератор з комплектом високоефективних акумуляторів. Крім цього, в якості опції буде доступний повний привід.

Mazda зробить кросовер з роторним двигуном

 Компанія Mazda натякнула на швидкий дебют електрокроссовера MX-30, оснащеного однороторная мотором. За задумом японської компанії, двигун Ванкеля буде використовуватися в якості допоміжного генератора - для підзарядки батареї під час руху і збільшення запасу ходу електромобіля

Конкретики про те, яким саме роторним мотором оснастять електрокар MX-30 немає: можна припустити, що «зелений» кросовер отримає 0,3-літровий «рейндж-екстендер» в складі гібридної установки XEV, який був заявлений для електричного хетчбека Mazda2.

Як зміняться характеристики Mazda MX-30 з роторним «доважком» передбачити складно: певним орієнтиром може служити аналогічна установка на BMW i3, що складається з 650-кубового мотоциклетного ДВС - допоміжний мотор-генератор збільшує дальність ходу на 150 кілометрів.

Для «звичайного» MX-30 заявлена безальтернативна 143-сильна одномоторна силова установка і тяговий акумулятор ємністю 35,5 кіловат-години. Електромобіль може проїхати всього 200 кілометрів без підзарядки, але Mazda пояснила, що навмисне не стала оснащувати кросовер більш ємною батареєю.

Mazda врятує традиційні двигуни з допомогу водоростей

 Японська компанія Mazda підтримує кілька проектів з розробки та дослідження екологічно чистого біопалива на основі водоростей

Поки центральні райони нашої планети стрясає боротьба з двигунами внутрішнього згоряння, на азіатській стороні шукають способи як їм продовжити якомога довше життя. Так, наприклад, в Mazda все ще бачать потенціал в двигунах внутрішнього згоряння і вважають, що у них є майбутнє - для цього потрібно лише розробити більш екологічне паливо. Таким може бути, наприклад, біопаливо на основі водоростей - Mazda підтримує ряд дослідницьких проектів з розробки законопроекту. Паливо з морських водоростей при спалюванні виділяє тільки вуглекислий газ , який був поглинений з атмосфери в процесі росту.

На думку фахівців Mazda, це не єдина перевага біопалива. Наприклад, його можна вирощувати на непридатних для сільського господарства землях, причому без особливого впливу на ресурси прісної води, а також використовувати в його виробництві стічні води. Біопаливо на основі морських водоростей також є біорозкладаним і менш шкідливим для навколишнього середовища. Mazda сподівається зберегти ДВС приблизно на 95 відсотках своїх моделей до 2030 року.

Mazda оголосила відгук одного старого автомобіля

 Компанія Mazda проводить в Росії рідкісний відгук: він торкнеться всього один автомобіль, до того ж дуже старий. Ремонт потрібен був 21-річному седану Xedos-9, який був куплений в країні 22 грудня 1999 року

Росстандарт погодив програму по добровільному відкликання Mazda Xedos-9, вказавши в якості причини порушення ущільнювача корпусу газогенератора водійської подушки безпеки. Через дефект подушка може спрацювати неналежним чином. В рамках кампанії на седані безкоштовно замінять проблемний газогенератор на модифікований.

Автовиробники рідко відкликають один або кілька автомобілів - найчастіше під відкликання потрапляють десятки, сотні, а то й тисячі машин. Наприклад, в листопаді минулого року відгук Mazda в Росії торкнувся 35 , 8 тисячі кросоверів Mazda CX-7із через мутного розсіювача заднього ліхтаря.

Маленька батарея на Mazda MX-30: причини названі

 Остаточні характеристики кросовера MX-30 оголосять навесні

Mazda MX-30 дебютувала в передсерійному виконанні цієї осені. За попередніми даними, її батарея ємністю в 35,5 кіловат-години, що складається з 192 призматичних елементів виробництва Panasonic, забезпечує запас ходу в 200 кілометрів на одному заряді. Остаточні характеристики оголосять наступної весни на автосалоні в Женеві.

Що стосується малої ємності акумулятора, то директор європейського центру досліджень і розробок бренду Крістіан Шульце в інтерв'ю Automotive News Europe заявив, що Mazda розробила свій перший електромобіль для міських жителів, які в середньому проїжджають 40-70 кілометрів на день, і тому будуть заряджати його раз в два-три дня. Ставити на Mazda MX-30 більшу батарею виробник не планує і в майбутньому. Однак у 2021 році у моделі все ж з'явиться варіант, здатний покривати більш істотні відстані: для цього його забезпечать невеликим роторним двигуном, який буде заряджати акумулятор.

Mazda MX-5 буде жити

 Компанія Mazda задумалася над розробкою наступника родстера MX-5. Новинка може отримати електричну силову установку

Представники японської фірми розповіли британському Autocar, що нове покоління MX-5 збереже ключові особливості моделі: невелику масу і компактні розміри. При цьому новинка повинна відповідати кон'юнктурі ринку і з запасом укладатися в екологічні норми. Одним з підходів може стати електрифікація, правда, тут інженерам доведеться серйозно постаратися, щоб уникнути збільшення ваги.

Нагадаємо, що поточне покоління MX-5 важить близько 1000 кілограмів і зберегти подібні показники з електромотором і акумулятором буде складно. Не виключено, що для MX-5 підберуть батарею невеликої ємності, як на недавно представленому електричному кросовері MX-30 - в такому випадку покупцям доведеться змиритися з запасом ходу в межах 200 кілометрів.

Mazda CX-30 їде в Росію

 Японський концерн отримав ОТТС на дану модель. Передбачається, що складання організують у Владивостоці на заводі «Мазда-Соллерс» Кросовер C...